Yeni Nesil Okey Oyun Sitesi

admin     14-11-20     okeygiris, ruyaokey     Yeni Nesil Okey Oyun Sitesi     475 Defa Okundu

yeni nesil okey oyun sitesi

Okey Oynamak için Doğru Adres Okeydeyim
Artık kendi seviyenizden olan insanlar ile eşleşerek ödüllü okey turnuvasına katılabileceksiniz. Okeydeyim sisteminde çok sayıda farklı seviyeden üye bulunmaktadır. Bu üyelerden kimi amatör, kimi orta seviye kimisi de tam bir okey profesyonelidir. Okeydeyim üzerinden netten okey oynarken hangi seviyeden oyuncularla veya botlarla okey oynayıp oynamayacağınıza siz kendiniz karar verirsiniz. Dilerseniz rastgele seçim özelliğini kullanarak oyuncunun seviyesinin ne olduğunu bilmeden de okey oynayabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmıştır. Okey turnuvasına katılarak okey oynamak konusunda ne kadar başarılı olduğunuzu tespit edebilirsiniz. Bütün Türkiye çapında okey yeteneklerinizi test etmenin zamanı geldi!
Özgürce Okey Oynama Keyfi Okeydeyim ile Çıkar
Kendinizi telefondan okey oynarken sınırlandırılmış hissetmek zorunda değilsiniz. Çünkü Okeydeyim’de ne zaman, ne mekan sınırlaması var. Okeyi istediğiniz yerde istediğiniz zaman oynayabiliyorsunuz. İster sabahın aydınlığında ister geceleyin, ister evde, ister okulda isterseniz de yoldayken okey oynayabilirsiniz. Okeydeyim sisteminde binlerce üye kayıtlı olduğu için, kendi seviyenize uygun üyeleri bulmanız zor olmayacak. Okey oynamak dendiğinde akla ilk gelen firma Okeydeyim, oyunculara oyun esnekliği sunarak onların gönlünü kazanmayı başarıyor.
Yalnızca Bir Dakikada Üye Olun
Okeydeyim ile klasik okey oynamaya başlamak için uzun süren üyelik prosedürlerini tamamlamanız şart değil. Yalnızca bir dakika kadar kısa bir süre içinde üyeliğinizi tamamlayabileceğinizi biliyor musunuz? Dilerseniz üyeliksiz okey oynayabilirsiniz. Yani üye olmanız bile şart değil. Misafir olarak giriş yapmanız halinde, üyelik olmadan oyuna katılmış olursunuz. Üye olmak için ise e mail, ad ve soyad gibi temel bilgilerin girilmesi yeterli olacaktır. Bu bilgiler gizlilik ilkesi gereğince sistemde korunur. Üçüncü kişiler, kurumlar bu bilgilerinize kesinlikle ulaşamaz. Okeydeyim’e üye olduktan sonra sistemin ayrıcalıklarından, harika özelliklerinden, rahatlığından faydalanmaya başlayabilirsiniz!
Mobil Uygulama ile Hızlı Okey
Facebook okey oynarken hız konusunda şikayetlerinizi duyar gibiyiz. Okeydeyim ile böyle bir sorunu yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz. Okeydeyim demek hız demektir. Mobil uygulamayı indirip renkli okey oynadığınız zaman söylemek istediğimiz şeyi daha iyi anlayabileceksiniz. Mobil uygulama bütün mobil uygulama mağazalarında bulunmaktadır. Üstelik uygulamanın indirilmesi için herhangi bir ücret ödenmesine gerek yok. Tamamen ücretsiz olan mobil okey oynamayı çok sevecek, ondan adeta vazgeçemeyeceksiniz! Mobil uygulamanın ara yüzü kullanıcı dostu şekilde tasarlanmıştır. Her yaştan, her seviyeden insan Okeydeyim mobil uygulaması üzerinden okey oynayabilir. Hem de bunu yaparken zorlanmaz!


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: