Bolu’da Kamp Yapılabilecek Yerler Nereler?

admin     30-09-20     Genel     Bolu’da Kamp Yapılabilecek Yerler Nereler?     876 Defa Okundu

bolu’da kamp yapılabilecek yerler nereler?

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Bolu’da Kamp Yapılabilecek Yerler Nereler?Özellikle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisini hızla göstermeye devam eden yeni tip koronavirüs salgınından sonra kamp yapılacak yerlerin önemi biraz daha artmıştır. İnsanlardan ve topluluklardan uzak bir şekilde, doğa içinde daha temiz ve hijyenik ortamlarda kamp yaparak senenin yorgunluğunu atmak isteyen kişilerin bir numaralı adreslerinden biri de Bolu’dur. Doğal güzellikleri, havası ve uygun fiyatlı kamp yerleri ile adından sık sık söz ettiren Bolu ilimizde doğa içinde kamp yapılabilecek çok sayıda mekan bulunmaktadır.
Travertenleri, şelalesi, yaylaları ve oksijen deposu ormanlarıyla tam bir cennet olarak görülen Bolu ilimizde yürüyüş parkurlarının da bulunduğu çok sayıda kamp yeri mevcuttur. Türkiye’nin dört bir yanından ve hatta zaman zaman yurt dışından bile kamp tutkunlarının sık sık uğradığı bu mekanlardan bazıları şunlardır:

• Yedigöller Milli Parkı kamp yerleri
• Gölcük Tabiat Parkı kamp yerleri
• Abant Gölü Tabiat Parkı kamp yeleri
• Örencik Yaylası Kamp yerleri
• Mudurnu Sinekli Yaylası Kamp yerleri
• Samandere Şelalesi Tabiat Parkı kamp yerleri
• Akkaya Travertenleri kamp yerleri
• Sarıyer yaylası kamp yerleri
• Pelitözü yaylası kamp yerleri

Görüldüğü üzere doğal güzellikleri ile kendine has ortamında çeşitli kamp yerleri sunan Bolu ilimiz, özellikle yeni tip koronavirüs salgının ardından doğa ile iç içe tatil yaparak stresten arınmak isteyenlerin bir numaralı adresi haline gelmiştir. Kamp yerlerinde kalan kampçılar arasında sosyal mesafe her zaman ideal şekilde korunmaktadır. Bununla birlikte diğer pandemi dönemi kuralları da bu kamp yerlerinde yerine getirilmektedir. Bu sayede kişiler herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşma riski olmadan gönül rahatlığıyla kamplarını yapıp doğa içinde keyifli vakit geçirebilmektedir.
Pandemi Dönemi Kamp Yerleri
Koronavirüs salgını döneminde kamp yerleri arasında yer alan Bolu’da siz de sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirebilmek için akşam dinlenirken netten okey oyna hizmetinden yararlanabilirsiniz. İsterseniz tek başına isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte akıllı telefonlarınızdan giriş yapacağınız internet sitemizde dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden okey oynayabilme keyfini çıkarabilirsiniz.
Her geçen gün sayısı giderek artan kullanıcı kitlemiz arasında siz de telefondan okey oyna hizmetinden yararlanmak istiyorsanız nerede olursanız olun web sitemize giriş yaparak tadına doyum olmayan eğlencelerin kapısını aralayabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışıp kaynaşabileceğiniz bir web ortamı da sağlayan internet sitemizde sanal okey oyunu hizmetinden hemen yararlanabilirsiniz.

Bu yazımızdan da Online Okey Oyunu hakkında bilgi alabilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.