Bilgisayardan Okey Oyna

admin     11-08-20     Genel, okeydeyim     Bilgisayardan Okey Oyna     988 Defa Okundu

bilgisayardan okey oyna

Sending
User Review
0 (0 votes)

Okey Oynamak için Doğru Adres

Siz de bilgisayardan okey oyna için kaliteli bir ortam mı arıyorsunuz? Okey oynarken üyelerin elit olmasını, okey hızının yüksek olmasını isterseniz, doğru adres bellidir. İnsanların okey dediği zaman tercih ettikleri tek adres Okeydeyim’dir. Okeydeyim tercih edenler asla pişman olmuyor. Çünkü insanlar Okeydeyim’i tercih ettikleri zaman en iyi hizmeti alabileceklerinden emin oluyorlar. Okeydeyim’de okey oynamaya başlamak içi yapmanız gereken tek şey, Okeydeyim üyesi olmaktır. Okeydeyim üyeliği için sizden istenilen bilgileri eksiksiz şekilde girin. Ardından e posta adresinize gelen aktivasyon kodunu onaylayın. Üyelik işiniz tamamlandığı zaman anında okey oynamaya başlayabilirsiniz. Üyelik esnasında verilen bilgilerin güncel olduğundan emin olmak bu açıdan önemlidir.

Okey Oynarken Diğer Üyelerle Sohbet Keyfi Yapın

İnsanlar okey oynamaya vakit ayırırken sosyalleşmek için yeteri kadar vakit ayıramadıklarından şikayetçi olabilirler. Neyse ki Okeydeyim bu sorunu kökten çözüyor. Çükü Okeydeyim sayesinde insanların sohbet keyfi yapması da mümkün oluyor. Bir yandan okey oynayan üyeler aynı zamanda yeni insanlarla tanışmanın keyfini çıkarıyorlar. Okey oynarken dilerseniz masada bulunan insanlar ile konuşabileceğiniz gibi, dilerseniz de masada olmayan ancak sitede olan diğer üyelere mesaj atabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak ve diğer üyelerden mesaj almak istemiyor musunuz? Hiç sorun değil. Özelliği, dilediğiniz zam

an kapatabilir, dilediğiniz zaman da açabilirsiniz. Özelliğin bir kere kapatılması o özelliğin artık tamamen devre dışı kalması anlamına gelmiyor.

Okey Oynamak için Her Seviyeden Üye Bulabilirsiniz

Siz de eşli okey oynarken diğer oyuncuların aynı seviyeden olmasını mı istiyorsunuz? Okey beceriniz çok gelişmiş olduğu için ancak sizin gibi yetenekli olan insanlarla mı okey oynamak iyi geliyor? Yoksa çok acemi olduğunuz için yüksek seviyedeki diğer insanlarla konuşmak istemiyor musunuz? O zaman Okeydeyim size mükemmel bir hizmet sunacak. İstediğiniz seviyeden insanlarla okey oynama fırsatını okeydeyim ile elde edebilirsiniz. Dilerseniz diğer oyuncuların profil kısmına bakarak, oyuncu seviyesi hakkında bilgi sahibi olabilir, dilerseniz de, rastgele seçilen herhangi bir oyuncuyla oyun oynayabilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize kalmıştır.

Okeydeyim Sayesinde Okey Oynamanın Yeri Zamanı Yoktur

Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden, dilediğiniz üyeler ile mobil okey oynamayı ister misiniz? Okeydeyim sayesinde istediğiniz yerden okey oynamanız mümkündür. İşte çalışırken minik bir mola verdiğinizde, okulda teneffüste olduğunuzda, ya da trafikte sıkışmış halde zamanın geçmesini beklediğinizde Okeydeyim size eğlenceli vakit geçirme seçeneğini gururla sunar. Okeydeyim ile okey oynarken zamanın nasıl hızlı geçtiğine inanamayacaksınız. Üstelik okey oynadığınız zaman beyin sağlığınıza katkıda bulunmuş olacaksınız. Çünkü okey oynayan kişilerin beyinlerinde farklı noktaların aynı anda çalıştığı tespit edilmiştir. Okey oynayarak yalnızca keyifli vakit geçirmiş olmuyorsunuz. Aynı zamanda beyin sağlığınız için iyi olan bir oyunla meşgul oluyorsunuz.

Daha Hızlı Okey Oynama Deneyimi için Mobil Uygulamayı Deneyin

Eğer telefondan okey oynarken diğer uygulamaların donmasından bıkıp usandıysanız size bunu yaşatmayacak harika bir yol önerebiliriz. Elbette Okeydeyim! Okeydeyim mobil uygulamasını indirip okey oynadığınız zaman donma, yavaşlık ya da buna benzer teknik hatalar ile karşılaşma ihtimaliniz sıfır denecek kadar azdır. Okeydeyim mobil uygulaması daha hızlı okey deneyimi yaşamak isteyen kişiler düşünülerek hazırlanmıştır. Okey deneyimini göz alıcı hızda yaşamak için yapmanız gereken tek şey Google Play’i ziyaret ederek arama kısmına Okeydeyim yazmaktır. Bu uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemeniz istenmiyor. Oyun oynamaya başlamak için önce üyelik bilgilerinizi girmeniz isteniyor. Ardından hemen oyna başlayabiliyorsunuz.

Kullanıcı Rahatlığını Ön Plana Alan Özel Tasarım

Siz de kolay şekilde okey oynamak isterseniz, okey oynadığınız sitenin tasarımının çok önemli olduğunu biliyorsunuzdur. Tasarım bir sitenin çok kötü ya da çok iyi olmasını sağlayabilir. Okeydeyim cepten okey oynamak isteyenlerin rahatını düşünerek, kullanıcı dostu

özel tasarım yapmıştır. Her yaştan, her cinsiyetten, her meslekten insalar Okeydeyim ile zorlanmadan okey keyfi yapabilirler. Okey oynamak için insanların bir numaralı tercihi olan marka sayesinde insanlar daha önce hiç edinmedikleri bir okey oynama deneyiminin keyfini çıkarmaya başlayabilirler. Üstelik bunları yapmak için herhangi bir ücret ödenmesine gerek yoktur.

 


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

2 Yorumlar

 1. mahmut

  12 Ağustos 2020 at 16:14

  kesinlikle javalı sistemden daha iyi bir sistem. durup dururken oyundan atmıyor ve yöneticiler çok anlayışlı, diğer yerlerdeki yöneticiler gibi burunları kalkık değil

  Cevapla
 2. Dvnjsoivy

  5 Ocak 2021 at 15:29

  bilgisayardan okey oynamayı kolaylaştıran site

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: