Bilgisayarda Okey Oyna

admin     28-09-21     bilgisayarda okey     Bilgisayarda Okey Oyna     1137 Defa Okundu

bilgisayarda okey oyna

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Bilgisayarda okey oyna biçimi okey oyuncuların sıklıkla tercih ettiği oyun türdür. Bilgisayar ortamında oynanılan oyunların da kendi içinde dağılımları türleri mevcuttur. Bu okey türleri klasik-normal okey, çanak okey, 101 okey, online okey, sohbetli okey vb. çeşitleri mevcuttur. Bu yukarıda bahsettiğim okey türlerinin hepsi bilgisayar üzerinden ve sitelerden yahut uygulamalar sayesin de canlı olaraktan karşınızda tanımadığınız tanıdığınız insanlarla oynanılan oyun türleridir. Bilgisayar üzerinden oynanılan oyun ise karşınızda botlar yani robotlar olur bu şekilde oynanılır. Okey 4 kişi oynanılan ve 2 sahte okeyin 2 okeyin olduğu bir oyundur. Okey ile biten kişi puan olarak ya da kurallar gereği daha çok puan alır. Bilgisayarda oynanılan okey de karşı tarafta robot olduğu için bu okey şekli çok tercih edilen bir seçenek olmuyor. Günümüzde online okey yani bilgisayar üzerinden canlı okey oyunları ücretsiz seçenekleriyle daha çok tercih edilen seçenek oluyor genelde.

Okey Oynamak için Her Seviyeden Üye Bulabilirsiniz

Siz de eşli okey oynarken diğer oyuncuların aynı seviyeden olmasını mı istiyorsunuz? Okey beceriniz çok gelişmiş olduğu için ancak sizin gibi yetenekli olan insanlarla mı okey oynamak iyi geliyor? Yoksa çok acemi olduğunuz için yüksek seviyedeki diğer insanlarla konuşmak istemiyor musunuz? O zaman Okeydeyim size mükemmel bir hizmet sunacak. İstediğiniz seviyeden insanlarla okey oynama fırsatını okeydeyim ile elde edebilirsiniz. Dilerseniz diğer oyuncuların profil kısmına bakarak, oyuncu seviyesi hakkında bilgi sahibi olabilir, dilerseniz de, rastgele seçilen herhangi bir oyuncuyla oyun oynayabilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize kalmıştır.

Okeydeyim Sayesinde Okey Oynamanın Yeri Zamanı Yoktur

bilgisayarda okey oyna

bilgisayarda okey oyna,pcden okey oyna,okey oyna

Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden, dilediğiniz üyeler ile mobil okey oynamayı ister misiniz? Okeydeyim sayesinde istediğiniz yerden okey oynamanız mümkündür. İşte çalışırken minik bir mola verdiğinizde, okulda teneffüste olduğunuzda, ya da trafikte sıkışmış halde zamanın geçmesini beklediğinizde Okeydeyim size eğlenceli vakit geçirme seçeneğini gururla sunar. Okeydeyim ile okey oynarken zamanın nasıl hızlı geçtiğine inanamayacaksınız. Üstelik okey oynadığınız zaman beyin sağlığınıza katkıda bulunmuş olacaksınız. Çünkü okey oynayan kişilerin beyinlerinde farklı noktaların aynı anda çalıştığı tespit edilmiştir. Okey oynayarak yalnızca keyifli vakit geçirmiş olmuyorsunuz. Aynı zamanda beyin sağlığınız için iyi olan bir oyunla meşgul oluyorsunuz.

Canlı Okey Oyna

Canlı okey oyna bilgisayarda oynanılan bir okey türüdür. Genelde oynanılan sitil şu şekilde ilerler. Siz 300 ya da 100 ya da 400 kişilik gibi okey odalarına girersiniz tabi bu da sizin okey oyunundaki sıralamanız ile alakalıdır. Eğer daha önceden oynayıp skor yaptıysanız böylelikle yaptığınız skor karşılığın da size daha az sayılı ve skoru sizinle nerdeyse aynı seviyede olan kişilerle eşleştirilirsiniz. Bu şekilde oyun oynamak daha zevkli olur. Oyundaki kişiler canlı olarak sizinle karşılıklı oynayan insanlardır. Bu oyun sitili ile hem siz oynadığınız oyundan zevk alarak oynarsınız hem de sohbetli okeyse arkadaş edinmiş olursunuz.

Daha Hızlı Okey Oynama Deneyimi için Mobil Uygulamayı Deneyin

Eğer telefondan okey oynarken diğer uygulamaların donmasından bıkıp usandıysanız size bunu yaşatmayacak harika bir yol önerebiliriz. Elbette Okeydeyim! Okeydeyim mobil uygulamasını indirip okey oynadığınız zaman donma, yavaşlık ya da buna benzer teknik hatalar ile karşılaşma ihtimaliniz sıfır denecek kadar azdır. Okeydeyim mobil uygulaması daha hızlı okey deneyimi yaşamak isteyen kişiler düşünülerek hazırlanmıştır. Okey deneyimini göz alıcı hızda yaşamak için yapmanız gereken tek şey Google Play’i ziyaret ederek arama kısmına Okeydeyim yazmaktır. Bu uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemeniz istenmiyor. Oyun oynamaya başlamak için önce üyelik bilgilerinizi girmeniz isteniyor. Ardından hemen oyna başlayabiliyorsunuz.

Kullanıcı Rahatlığını Ön Plana Alan Özel Tasarım

Siz de kolay şekilde okey oynamak isterseniz, okey oynadığınız sitenin tasarımının çok önemli olduğunu biliyorsunuzdur. Tasarım bir sitenin çok kötü ya da çok iyi olmasını sağlayabilir. Okeydeyim cepten okey oynamak isteyenlerin rahatını düşünerek, kullanıcı dostu

özel tasarım yapmıştır. Her yaştan, her cinsiyetten, her meslekten insanlar Okeydeyim ile zorlanmadan okey keyfi yapabilirler. Okey oynamak için insanların bir numaralı tercihi olan marka sayesinde insanlar daha önce hiç edinmedikleri bir okey oynama deneyiminin keyfini çıkarmaya başlayabilirler. Üstelik bunları yapmak için herhangi bir ücret ödenmesine gerek yoktur.

 

bilgisayarda okey oyna,bilgisayardan okey oyna,pcde okey oyna,pcden okey oyna

bilgisayardan okey oyna,bedava okey oyna,duz okey oyna

Okey Oynarken Hediyeler Kazanmak İster misiniz?

Bilgisayardan canlı okey oynayarak çeşitli hediyeler kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Her hafta Okeydeyim.com bir liste yayınlar. Bu liste oyuncuların o hafta elde ettikleri puanlara göre hazırlanmaktadır. Listede ilk sırada yer alan kişiyi sürpriz bir hediye beklemektedir. Eğer ilk sırada yer almıyorsanız merak etmeyin, ileriki hafta daha çok okey oynayarak yüksek puanlar kazanabilir, kazandığınız puanlar ile listenin üst sırasında yerinizi alabilirsiniz. Okey oynarken kazandıran Okeydeyim.com’a üye olmak için çok zamanınızı harcamanız gerekmiyor. Basit bir şekilde üyelik tamamlanıyor. Kısa sürede basit şekilde üyelik tamamlandıktan hemen sonra anında okey oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Okey Oynayarak Beyin Sağlığınızı Koruyun

Yapılan bilimsel çalışmalar okey oynayan kişilerin beyin sağlıklarının daha iyi olduğunu ortaya koymuştur. Okey oynamanın beynin farklı noktalarını aynı anda çalıştırdığı bilinmektedir. Bu nedenle uzmanlar dahil bilgisayardan okey oynanmasını tavsiye etmektedir. Okey oynayan kişilerin unutkanlık gibi önde gelen beyin hastalıklarına daha az sıklıkta yakalandığı bilinmektedir. Kısacası siz de hem beyin sağlığımı korumak istiyorum hem de diğer yandan güzel vakit geçirmek istiyorum derseniz mutlaka Okeydeyim.com ile okey oynamaya başlayın.

Bilgisayarda Okey

Normal bilgisayarda okey oynarken diğer yandan insanlarla sosyalleşmek mümkündür! Okeydeyim.com chat özelliğine bayılacaksınız. Bu özellikle birlikte sitede üye olan herhangi bir kullanıcı ile sohbet edebilirsiniz. Elit okey ortamı ve ellit üyeler sayesinde bu özelliğin asla süistimal edilmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Harika sohbetler, mükemmel okey oyunları, elit ortam ve kesintisiz bilgisayarda okey deneyimini yaşamak isteyen kişiler ilk olarak Okeydeyim.com’u tercih ediyorlar. Sohbet özelliği kapanabilir ya da üyenin isteğine göre açılabilir. Patron siz olduğunuzdan hangi özelliği kullanacağınız tamamen size kalmıştır. Özellikler kişiselleştirilebilir.

Her Seviyeden Oyuncular ile Okey Oynama Deneyimi

Bilgisayardan ya da telefondan online okey oynarken sizinle birlikte okey oynayan kişilerin seviyelerine önem verirsiniz. Çünkü mutlaka bilgisayarda okey oynayan kişilerin seviyeleri arasında bir uyum olması gerekir. Profesyonel oyuncular ile acemi oyuncuların eşleşmesi elbette harika sonuçlar doğurmayacaktır. Siz de düz okey oynarken karşınızda sizin seviyenize uygun oyuncular istersiniz. Okeydeyim ile seviyenize uygun oyuncuları bulabilirsiniz. İsterseniz oyuncuları rast gele seçebilir isterseniz sizinle kimin okey oynayacağına siz karar verebilirsiniz. Bu karar da size aittir. Seçiminizi yapabilir ya da masa açarak masanıza isteyen oyuncuların gelmesini bekleyebilirsiniz. Farklı seviyeden oyuncuları Okeydeyim.com ile bulmaktan daha kolayı yoktur. Çünkü Okeydeyim.com Türkiye’nin en gelişmiş ve en geniş okey platformudur. Okey oynarken her seviyeden insanı her zaman bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Dilerseniz sitede üye olmayan arkadaşlarınızı bile davet ederek okey keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Ne Zaman İsterseniz O Zaman Okey Oynayın

Okey oynamak için belli bir zamanı beklemek gerektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü ne zaman isterseniz o zaman okey oynayacaksınız. İsterseniz gecenin geç saatlerinde isterseniz sabahın en erken saatlerinde bile uygun oyuncular bularak okey deneyimini yaşamaya başlayabilirsiniz. Okey oynarken sisteme girddiğiniz anda zaman fark etmeksizin çok sayıda her seviyeden oyuncu olacağını göreceksiniz. Üstelik sitede her zaman huzur ortamı hakimdir. Çünkü site kurallara sahiptir ve kurallara uymayan profiller askıya alınarak kalıcı olarak kapatılabilir. İnternetten bilgisayardan okey oynarken Okeydeyim.com ile elit üyelerin ve elit ortamın keyfini çıkarmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey siteye üye olmaktır. Gerisini biz size sunarız size de okey keyfi yapmak kalır!

Dilerseniz kardeş sitemiz Bedava Okey oynayabilirsiniz.

Okey Oynamak için Doğru Adres

Siz de bilgisayardan okey oyna için kaliteli bir ortam mı arıyorsunuz? Okey oynarken üyelerin elit olmasını, okey hızının yüksek olmasını isterseniz, doğru adres bellidir. İnsanların okey dediği zaman tercih ettikleri tek adres Okeydeyim’dir. Okeydeyim tercih edenler asla pişman olmuyor. Çünkü insanlar Okeydeyim’i tercih ettikleri zaman en iyi hizmeti alabileceklerinden emin oluyorlar. Okeydeyim’de okey oynamaya başlamak içi yapmanız gereken tek şey, Okeydeyim üyesi olmaktır. Okeydeyim üyeliği için sizden istenilen bilgileri eksiksiz şekilde girin. Ardından e posta adresinize gelen aktivasyon kodunu onaylayın. Üyelik işiniz tamamlandığı zaman anında okey oynamaya başlayabilirsiniz. Üyelik esnasında verilen bilgilerin güncel olduğundan emin olmak bu açıdan önemlidir.

Okey Oynarken Diğer Üyelerle Sohbet Keyfi Yapın

 

Bilgisayardan Okey Oyunu Oyna

Düz okey oyna stili pek çok kişi tarafından bilinen en kolay adapte olunan  ve öğrenilen okey başlangıç aşamasıdır. Bilgisayardan okey oyunu oynanın stratejisi ister ıstaka üzerin de kafede arkadaş ortamın da ya da kahvehanede oynayın ister de bilgisayar üzerin de oynayın sistem aynıdır değişiklik gösterdiği tek şey verilen ödüller ya da canlı olarak oynamak ile online olarak oynamak arasın da ki farktır. Düz okey oyunu da aynı klasik-normal okey türüdür. Düz okeyde de iki adet okey taşı ve iki adet sahte okey mevcuttur. Her oyuncuya 14 taş dağıtılır ve bu taşlar ıstakaya dizilir online olarak oynanılan okey oyunun da otomatik olarak dizme işlemi olur tabi bu oynayan oyuncunun isteğine bağlı bir şeydir. Düz okey oyununun da 15 tane taş kime verildiyse o kişi oyuna başlar. Okey taşı her taşın yerini alır sahte okeyler ise kendi sayılarının yerini alır yani diğer taşlar ile aynıdır. Taşı olmayan kişi yani yanındaki oyuncunun attığı taş ıstakasına dizdiği taşlarla uyumlu değilse ortadan taş çeker, ortadan çekilen taş da uyumlu olmazsa kişi kendisine lazım olmayan taşlardan birini atar oyun bu şekilde ilerler. Düz okey oyunu stratejik olarak kolay ve güzeldir.

Siz de herhangi bir yerde bulunma zorunluluğu olmadan bilgisayarda okey oynamak ister misiniz? Artık ne zaman ve nerede okey oynayacağınızı siz seçebilirsiniz. İsterseniz okulda, isterseniz işte, isterseniz trafikte olun fark etmiyor. Nerede olursanız olun bulunduğunuz yerden okey keyfi yapabiliyorsunuz. İşte sıkıcı dönemlerde, yolda kendinizi bunalmış hissettiğinizde ya da tatilde güneşlenirken okey oynamak sizi rahatlatacak! Bilgisayardan okey oyunu oyna sadece boş zamanın güzel geçmesini sağlayan bir aktivite değildir çünkü beynin farklı yerlerinin çalışmasını sağlayarak aynı zamanda beyin geliştirmektedir. Beyninizi geliştirmek, iyi vakit geçirmek, sosyalleşmek hepsi bir arada bulunabilir. Okeydeyim.com ile bütün bunları bir arada bulmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Hemen üye olun siz de harika özelliklerden faydalanmaya başlayın!

İnsanlar Bilgisayardan okey oyunu oyna ile vakit ayırırken sosyalleşmek için yeteri kadar vakit ayıramadıklarından şikayetçi olabilirler. Neyse ki Okeydeyim bu sorunu kökten çözüyor. Çünkü Okeydeyim sayesinde insanların sohbet keyfi yapması da mümkün oluyor. Bir yandan okey oynayan üyeler aynı zamanda yeni insanlarla tanışmanın keyfini çıkarıyorlar. Okey oynarken dilerseniz masada bulunan insanlar ile konuşabileceğiniz gibi, dilerseniz de masada olmayan ancak sitede olan diğer üyelere mesaj atabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak ve diğer üyelerden mesaj almak istemiyor musunuz? Hiç sorun değil. Özelliği, dilediğiniz zaman kapatabilir, dilediğiniz zaman da açabilirsiniz. Özelliğin bir kere kapatılması o özelliğin artık tamamen devre dışı kalması anlamına gelmiyor.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

6 Yorumlar

 1. Anonim

  28 Eylül 2021 at 17:12

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 2. Anonim

  29 Eylül 2021 at 09:18

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 3. Anonim

  5 Ekim 2021 at 13:02

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 4. Anonim

  6 Ekim 2021 at 15:19

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 5. Anonim

  19 Ekim 2021 at 13:55

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 6. domino

  21 Eylül 2022 at 13:05

  arkadaslarımla siteye kayıt olduk ve bi daha çıkamadık 😀

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.