Adana Okey Oyunu Salonu

admin     15-07-20     dostlar okey, huzurokey, okeysekercom, ruyaokey     Adana Okey Oyunu Salonu     811 Defa Okundu

adana okey oyunu salonu

Ücretsiz Okey Keyfi Okeydeyim ile Yapılır
Adana okey salonu ve lobisi ile okey oynamak ister misiniz? Bu sayede çok keyifli vakit geçirebileceğinizin garantisini sunuyoruz. Okeydeyim ile okey oynarken zamanın nasıl geçtiğini unutacaksınız. Stresli misiniz? Kafanızı mı dağıtmanız gerekiyor? Okeydeyim’e gelin, biraz okey oynayın. Aradaki farkı görünce çok şaşıracaksınız. Üstelik, Okeydeyim ile okey oynamak için herhangi bir ücret ödemeniz de gerekmiyor. Cebinizden tek kuruş çıkmadan okey oynamanın keyfine varabilirsiniz. Okey oynamaya başlamak için üyelik işlemlerini yalnızca bir iki dakika zaman ayırarak kolay şekilde tamamlayabilirsiniz. Üyelikte ad, soyad ve e mail gibi kişisel bilgilerin verilmesi yeterli olur. E posta adresinizin güncel olduğundan emin olmanızda fayda var. Üyelik kodu sisteme kayıt olduğunuz e posta adresine gönderilir. E postanın onaylanması ile üyelik aktif hale getirilecektir.
Okeydeyim Telefon Uygulaması ile Daha Kolay bir Okey Oynama Şekli Var!
Telefondan okey oynarken zamandan kayıp etmeyi ya da zorlanmayı kim ister ki? Siz daha rahat ve daha hızlı bir şekilde okey oynayın diye Okeydeyim mobil uygulamasını kullanıma sunmuştur. Mobil uygulamayı indirmek ya da kullanmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Google Play’i ziyaret ederek uygulamayı indirebiliyorsunuz. Henüz mobil uygulama ne yazık ki Apple Store’da bulunmasa da siz değerli üyelerimiz için bu işin üzerindeyiz. Yakında her iki uygulama mağazasından da mobil uygulama ile okey oynamak mümkün olacak. Mobil uygulamanın telefona ya da akıllı tabletlere indirilmesi ile beraber, okey oynamaya başlamak için web tarayıcısı bile kullanmanız gerekmeyecek.
Okeydeyim’de Ne Zaman Ne de Mekan Sınırlaması Var
Okeydeyim kullanarak klasik okey oynamanın keyfini yaparken nerede olduğunuzun bir önemi olmayacak. İsterseniz tatilde, ofiste, okulda ya da evde olun fark etmiyor. Bulunduğunuz yerden bağımsız olarak okey oynayabilirsiniz. Üstelik 7 gün 24 saat boyunca okey keyfi yapabilirsiniz. İsterseniz gecenin köründe isterseniz de sabahın erken saatlerinde okey oynamak için Okeydeyim’e girebilirsiniz. Fark etmez, çünkü Okeydeyim’de her zaman okey oynamak isteyen aktif üyeler var. Bu durum Okeydeyim’in Türkiye’nin en çok tercih edilen okey oynama platformlarından bir tanesi olmasından kaynaklanmaktadır. Çok sayıda üyesi olan Okeydeyim ile okey oynamayı sınırsız tecrübe edebilirsiniz.
Okeydeyim Sayesinde Başarı Sıralamasında Nerede Olduğunuzu Öğrenebilirsiniz
Adana okey genel salonu ve lobisine girerek oyun oynamanız halinde, elde ettiğiniz puan oyun başarınıza göre oluşturulmaktadır. Bu durum bütün oyunlar için geçerlidir. Yani ne kadar çok oyun oynarsanız o kadar çok puan toplama imkanına sahip olmuş olursunuz. Çok oyun oynayarak puanlarınız birikmeye başlar ve listenin yukarısında yer alabilirsiniz. Listenin başında yer almak demek, bütün Türkiye’de bulunan okey oyuncuları arasında başarılı olmak anlamına gelir. Ayrıca Okeydeyim, başarılı olan oyuncuları sürpriz hediyeler ile ödüllendirmeyi sever. Merak etmeyin ne kadar çok online okey oynamanıza rağmen yine de birinci olamadıysanız bir sonraki hafta yine şansınız oluyor. Çünkü liste her hafta yenileniyor.
Adana okey lobisine girip okey oynamanın keyfi en iyi Okeydeyim ile çıkar. Çünkü Okeydeyim ile her daim kaliteli ve elit bir ortamda okey oynayabilirsiniz. Kalitenin adresi Okeydeyim siz değerli üyelerini asla hayal kırıklığına uğratmaz. Her zaman üst seviyeden hizmet sunarak üyeleri mutlu etmeye devam eder. Okeydeyim’e girmeniz halinde modunuz iyileşecek, beyin sağlığınız gelişecek ve okey oynadığınız sırada yeni insanlar ile tanışarak onlar ile sohbet edebileceksiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: