Her Seviyeden Kişi İle 101 Okey Oyunu

admin     22-11-20     101 okey oyna     Her Seviyeden Kişi İle 101 Okey Oyunu     500 Defa Okundu

her seviyeden kişi i̇le 101 okey oyunu

Sending
User Review
0 (0 votes)

Seviyenize Uygun Rakipleri Okeydeyim’de Bulabilirsiniz
Eğer ödüllü okey turnuvasına katılmak istiyorsanız seviyenize uygun üyeleri bulmak zor olabilir. Okeydeyim bu zorluğu ortadan kaldırdı! Sistem üzerinden okey oyuncularını bulmak ve seviyenize uygun kişiler ile okey oynamak çok kolay! Okey oynarken amatör, profesyonel oyuncular arasından seçim yapabilirsiniz. İnsanlar facebook okey oynarken oyun oynadıkları sırada keyif almaları için oyuncu profil dengesini arıyorlar. Yani amatör oyuncular kendi seviyelerine yakın, profesyonel oyuncular da yine aynı şekilde kendi seviyelerine yakın oyuncular ile oynamayı tercih ederler. Aksi halde telefondan okey oynarken amatör oyuncu ile profesyonel bir oyuncunun oynaması keyifli olmayacaktır. Okeydeyim’e üye olun ve binlerce farklı üye arasından seçim yaparak okey keyfi yapmaya başlayın!
Hızlı Okey Oynama Keyfi için Mobil Uygulamayı Tercih Edin
Okey oynarken hızın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Okeydeyim sisteminde tıkanma, yavaşlık, oyun donması gibi istenmeyen durumlar yaşanmaz. Oyun, akıcı bir şekilde takılmadan, mükemmel bir hızda ilerler. Bu hızı 101 okey oynarken daha da belirgin yaşamak isterseniz yapmanız gereken şey çok kolay! Mobil uygulamayı indirin ve yüksek hızın keyfini çıkarın. Mobil uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemeniz talep edilmiyor. Mobil uygulama, mobil uygulama mağazalarında bulunuyor. Bir iki dakika içinde uygulamayı indirerek hızlı okeyin tadını çıkarın!
Kolay Üyelik ile Zamandan Kazanın
Sisteme üye olmak için uzun süre zaman harcamanız gerekmiyor. Beklemeden, bir iki bilgi ile, kısa sürede üyelik mümkündür. Üstelik üye olmak istemeyen kişiler için üyeliksiz okey oynama ayrıcalığı da bulunuyor. Misafir olarak giriş yaparak kişiler okey oynayabiliyorlar. Üye olmak ve facebook okey oynamak için ad, soyad ve e mail bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Bu bilgiler gizlilik ilkesi gereğinde yüksek korunukta saklanıyor. Yani bilgileriniz konusunda endişe etmenize gerek yok. Bilgileriniz korunuyor.
Esnek Okey Oynamanın Keyfi Okeydeyim ile Çıkar
Bulunduğunuz yerden, istediğiniz zaman renkli okey oynamak ister misiniz? İşte, okulda, evde, dışarıda, trafikte ve aklınıza gelen diğer her yerde okey oynayabilirsiniz. Üstelik okey oynamanın bir zamanı da yoktur. İsterseniz sabah vakitlerinde isterseniz gece bile mobil okey oynayabilirsiniz. Sıkıcı bir ortamda mı bulunuyorsunuz? Hiç sorun değil. Çünkü Okeydeyim ile kendi eğlencenizi yanınızda taşımış olursunuz. Sıkıldığınız zaman uygulamayı cebinizden çıkarın yeter, Okeydeyim her yerde hep sizinle!


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: