Sosyalleşmenin Yeni Yolu

admin     16-11-20     facebook okey oyna, Genel     Sosyalleşmenin Yeni Yolu     651 Defa Okundu

sosyalleşmenin yeni yolu

Okeydeyim ile Okey Oynayarak Sosyalleşin
Okey oynarken gerçekten ne kadar başarılı olduğunuzu biliyor musunuz? Okey oynama yeteneklerinize güveniyor musunuz? O halde Okeydeyim ile ödüllü okey turnuvasına katılım zamanı geldi demektir. Okeydeyim sayesinde diğer binlerce üye arasından ne kadar başarılı olduğunuzu görebilirsiniz. Çünkü Okeydeyim başarı listesi ilan ediyor. Bu liste kişilerin okey oynarken kazandığı puanlara göre oluşturuluyor. Listede bir hafta siz birinci olmazsanız üzülmeden okey oynamaya devam edin. Puanlarınızı toplayın ve her hafta birinci olma şansını hak edin! Türkiye’nin farklı şehir, bölgesinden, farklı yaştan ve farklı okey becerilerinden olan insanlar ile netten okey oynayarak başarınızı artık karşılaştırabilirsiniz. Eğer birinci olmaya hak kazanırsanız ödüller sizleri bekliyor.
Mobil Uygulama ile Hızlı Okey Keyfi
Artık telefondan okey oynamak için internet tarayıcısına girmek, uzun uzun giriş yapmak ve beklemek zorunda değilsiniz. Okeydeyim demek hız demek! Okeydeyim üyeleri 101 okey oynarken zorlanmıyor. Çünkü Okeydeyim mobil uygulaması var. Mobil uygulamanın kullanıcı dostu tasarımı bırakın zorlanmayı, her şeyin çok daha kolay olmasına yardımcı oluyor. Her yaştan insan okey oynayabiliyor. Okeydeyim mobil uygulamasını indirmek için ücret istenmiyor. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı uygulama mağazalarından indirerek klasik okey oynamaya başlayabiliyorsunuz. Bol şanslar!
Okeydeyim ile Sosyalleşmek de Mümkün
Hem üyelik oluşturarak hem de üyeliksiz okey oynayabileceğiniz Okeydeyim, kullanıcılarının sosyalleşmesine de yardımcı oluyor. Nasıl mı? Sohbet etme özelliği ile! Artık facebook okey oynarken dilerseniz masada yer alan oyuncular ile dilerseniz de sistemde bulunan diğer oyuncular ile okey oynayabilirsiniz. Okey oynarken diğer yandan sosyalleşmenin keyfi Okeydeyim ile çıkar. Merak etmeyin, okey oynayan kişilerin illa bu özellikten faydalanması şart değil. İster renkli okey oynarken sohbet edin, isterseniz de bu özelliği devre dışı bırakın. Tercih tamamen size kalmıştır. Ancak hatırlatmakta fayda var; eğer bu özelliği kapatırsanız ne mesaj alabilir ne de mesaj gönderebilirsiniz.
Harika Özelliklerden Faydalanarak Okey Oynayın
Okeydeyim ile harika özelliklerin keyfini çıkararak mobil okey oynamak isterseniz siz de hemen üyelik oluşturabilirsiniz. Başarı listesi, hızlı oyun, sohbet özelliği ve diğer harika özellikler sizleri bekliyor. Ücretsiz okey keyfini yaşamak için Okeydeyim’e bekleniyorsunuz. Yepyeni bir okey oynama deneyimine kucak açacak, asla pişman olmayacaksınız. Mekan, zaman sınırlaması olmadan okey oynayabilirsiniz. İstediğiniz yerde istediğiniz saatte okey oynama esnekliğine bayılacaksınız!


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: